Na Balu

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Jest atrakcją bardzo lubianą  przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wystrój sali „ Na Zamku” wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia Królową – Ciocię Sylwię, która zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze.